Sprzedaż ratalna

W sklepie oponyserwis.pl stawiamy na najnowocześniejsze i najbardziej Tobie przyjazne rozwiązania w zakresie obsługi klienta. Także wszelkie formalności potrzebne do przyznania Ci kredytu zredukowaliśmy do minimum. Wypełnij formularz ratalny i podpisz umowę, dostarczoną przez kuriera pod wskazany przez Ciebie adres, i korzystaj z przyznanego Ci kredytu ratalnego!

Do dokonania zakupów w systemie ratalnym potrzebujesz jedynie dowodu
osobistego, oraz aktualnego zaświadczenia o miesięcznym wynagrodzeniu netto.

Po udzieleniu przez bank kredytu, otrzymają Państwo e-mail o zmianie statusu na "Przyjęte do realizacji", a towar lada dzień trafi do Państwa w formie przesyłki kurierskiej.

Szczegółowe oferty i dokładne informacje na temat warunków zakupów w systemach ratalnych znajdziesz na stronach: www.zagiel.com.pl oraz www.sygmabank.pl.


W przypadku dalszych wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.

Zapraszamy

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem poniższego formularza.

Temat
E-mail
Treść
Załącznik
Kod z obrazka Przepisz kod z obrazka

Wyślij

Sprawdź swój depozyt

kleber micheline yokohama dunlop hankook firestone unirolay toyo pirelli vredestein
facebook
Uwaga. Zmiana godzin otwarcia. Serwis przy ulicy Legnickiej będzie czynny od 01.07 do 31.08 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-18. Sobota od 8-14.
OK, zamykam

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »