Kontakt: (12) 420-47-67, (12) 298-66-75, (12) 376-09-48

www.oponyserwis.pl Opony samochodowe Vredestein SPORTRAC 5 205/55 R16

Vredestein SPORTRAC 5 205/55 R16

Koszty transportu i formy płatnościKoszty i sposoby dostawy

W naszym sklepie transport opon osobowych, motocyklowych,
dostawczych, 4x4 oraz felg jest bezpłatny.


Koszty transportu opon ciężarowych:


 • Opony 17.5" = 30 zł/sztuka
 • Opony ciężarowe od 19.5" wzwyż = 1-4 sztuki - 120 zł

Koszt przesyłki akcesoriów to 20 zł (do 30 kg).Formy płatności

Aktualnie proponujemy Ci następujące formy płatności:

Przelew - Jest to bardzo wygodna forma płatności, szczególnie przy wpłacaniu wysokich kwot należności. Po przyjęciu Twojego zamówienia do realizacji prześlemy Ci mailem numer konta bankowego, gdzie powinieneś płacić sumę cen zamawianych towarów i kosztów transportu. Gdy pieniądze wpłyną na nasze konto, przekażemy Twoje zamówienie do działu spedycji, skąd zamówiony przez Ciebie towar zostanie wysłany.

Pobranie - Możesz zapłacić gotówką całą należną kwotę przy odbiorze przesyłki od kuriera. Ze względów bezpieczeństwa maksymalna kwota, którą możesz wpłacić za pobraniem, wynosi 6000 zł (do uzgodnienia).

Raty - Skorzystaj z wygodnego systemu płatności ratalnej Santander Consumer Bank S.A.

Szybki przelew/Karta płatnicza (1%) - Możesz zapłacić szybkim przelewem albo kartą kredytową za pośrednictwem systemu Przelewy24. Serwis Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z ponad 144 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB. Korzystając z tej usługi, znacznie przyspieszasz czas realizacji Swojego zamówienia, gdyż należność za nie wpływa na nasze konto natychmiastowo, a my od razu możemy skierować Twoje zamówienie do dalszej realizacji.

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym - Standardowa forma płatności, przyjedź i zapłać na miejscu podczas odbioru towaru.

Powyższe ceny zawierają podatek VAT.

Vredestein Ocena: 5.02

Nazwa marki

Vredestein

Nazwa modelu

SPORTRAC 5

Kod producenta

8714692261114

Rodzaj pojazdu

Osobowy

Rozmiar

205/55 R16

Indeks nośności

91 (do 615kg na oponę)

Indeks prędkości

V (do 240km/h)

Sezon

letnie

Informacje producenta

-

Cena za szt. (zawiera VAT) Czas realizacji Informacje dodatkowe Ilość  
252.13 zł Dla zamówień złożonych do godziny 15:00

Rok produkcji 2017 Holandia

Ilość sztuk:

Zobacz więcej (rozwiń)

Opis koncernu:  Koncern Vredestein to holenderska marka opon produkowanych do każdego rodzaju pojazdu, także do samochodów zabytkowych. Niepowtarzalny wygląd bieżnika opony, uzyskany dzięki współpracy z włoską firmą Giugiaro.

Klasa jakościowa opony: Opony tej marki należą do najwyższej jakościowo klasy opony, które gwarantują wysokie osiągi oraz komfort jazdy.

Zastosowanie:  Opona Vredestein Sportrac 5 jest to opona letnia przeznaczona dla kierowców pojazdów osobowych średniej i wysokiej klasy lubiących komfortową jazdę z lekkim zacięciem sportowym.

Rodzaj bieżnika:  Bieżnik opony Sportrac 5 ma budowę asymetryczną co oznacza, że opona będzie oponą zapewniającą komfort jazdy i bezpieczeństwo.

Charakterystyka:  Opona zapewnia doskonałą przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni oraz krótszą drogę hamowania, dzięki równomiernemu rozkładowi ciśnienia i mocnej strukturze opony. Odprowadzanie wody i odporność na aquaplaning gwarantuje asymetryczna budowa bieżnika. Odpowiednio nacięte rowki bieżnika powodują, iż opona jest cicha i komfortowa.

Zalety: 
  + Komfort i bezpieczeństwo jazdy
  + Doskonała przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni
  + Sportowe osiągi

Firma Vredestein zapewnia dobrą jakość i sprawne działanie Produktów wyprodukowanych przez Producenta, przy używaniu ich zgodnie z przeznaczeniem.

 

Gwarancją objęte są wyłącznie wady Produktu wynikłe podczas jego eksploatacji z przyczyn tkwiących uprzednio w Produkcie, obejmujące wady konstrukcyjne, materiałowe i wykonawcze.

 

Vredestein udziela gwarancji na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez okres gwarancyjny wynoszący 3 (trzy) lata, liczony od daty zakupu Produktu lub do momentu osiągnięcia całkowitego zużycia Produktu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

 

Gwarancja nie obejmuje wad Produktu wynikających z:
- nieprawidłowego transportu, przechowywania niezgodnie ze standardami branży oponiarskiej i użytkowania Produktu, podczas których narażony jest on w szczególności na odkształcenia wynikające z nadmiernych nacisków, uderzeń, oddziaływania substancji chemicznych i wysokich temperatur,
- eksploatacji produktu niezgodnie z niego przeznaczeniem i/lub parametrami technicznymi.
- nieprawidłowego montażu lub demontażu Produktu, w tym montażu na obręcz o niewłaściwym rozmiarze lub typie, lub zastosowania podczas montażu dętki, ochraniacza lub zaworu o nieprawidłowym typie lub wymiarze innym, niż zalecane przez Producenta,
- eksploatacji nadmiernie obciążonego pojazdu, powodującego przekroczenie dopuszczalnej nośności Produktu określonej przez Producenta i/lub dopuszczalnych nacisków na osi, wyszczególnionych na tabliczce znamionowej pojazdu i dozwolonych przez obowiązujące przepisy,
- niewłaściwego użytkowania i stylu jazdy, w tym w szczególności jazdy z nadmierną prędkością, gwałtownego hamowania lub przyspieszania,
- niewłaściwego stanu technicznego pojazdu, w szczególności nieprawidłowej geometrii zawieszenia, niewyważenia kół, uszkodzonych lub zużytych amortyzatorów, poduszek, tulei metalowo – gumowych, sprężyn, resorów i innych elementów zawieszenia, a także nieprawidłowo działających systemów hamulcowych oraz antypoślizgowych,
- nadmiernego zużycia wynikającego z eksploatacji Produktu w ekstremalnych warunkach drogowych i pogodowych,
- eksploatacji Produktu z nieprawidłowym ciśnieniem wewnętrznym w stosunku do zaleceń producenta pojazdu i/lub Producenta,
- wszystkich uszkodzeń mechanicznych, w tym także spowodowanych oddziaływaniem substancji chemicznych,
- użycia w zawodowych sportowych lub innych wydarzeniach mających cechy współzawodnictwa sportowego,
- zdarzeń naturalnych lub spowodowanych innymi okolicznościami, pozostałymi poza kontrola producenta pojazdu i Producenta, w tym w szczególności takich jak: wypadek drogowy, pożar, powódź, itp.

 

Gwarancja nie obejmuje Produktów:
- naprawianych, bez względu na sposób naprawy i podmiot, który naprawy dokonał,
- bieżnikowanych, bez względu na technologię, jakość wykonania oraz podmiot odpowiedzialny za ten proces,
- z nieczytelnym, usuniętym lub uszkodzonym numerem DOT,
- całkowicie zużytych.

 

Zgłoszenia reklamacji należy dokonać w punkcie zakupu ogumienia.

 

Gwarant oświadcza, iż reklamacja powinna być rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia reklamowanego Produktu do miejsca jego zakupu.

 

W przypadku uznania reklamacji na wadę Produktu zgłoszoną w okresie obowiązywania gwarancji Nabywca ma prawo:
- do bezpłatnej wymiany Produktu na nowy, wolny od wad, jeżeli wada Produktu ujawni się w okresie pierwszych 12 miesięcy użytkowania Produktu.
- do obniżenia kosztu zakupu Produktu, jeżeli wada Produktu ujawni się w okresie po upływie pierwszych 12 miesięcy użytkowania Produktu. Koszt zakupu Produktu zostanie pomniejszony o kwotę odpowiadającą Procentowemu Stopniowi Zużycia Produktu. Przez koszt zakupu Produktu rozumie się aktualną na dzień obniżenia kosztu zakupu Produktu, cenę detaliczna Produktu.

 

Gwarancja, której udziela Gwarant nie obejmuje odpowiedzialności za szkody na majątku lub osobie, których doznał lub za które jest odpowiedzialny Uprawniony z gwarancji, a będące skutkiem wad Produktu stwierdzonych w okresie obowiązywania gwarancji.

 

Udzielenie przez Gwaranta gwarancji nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Nabywcy wynikających z Ustawy z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Zadaj pytanie o produkt: Vredestein SPORTRAC 5 205/55 R16
Adres e-mail
Wiadomość

Opinie dla produktu Vredestein SPORTRAC 5 205/55 R16

Dodaj opinię »
 • 5.00

  boroborowski 2016-12-01 10:06:24

  • Szczegółowe oceny

  • Komfort:

   5.00

  • Jazda na suchej nawierzchni:

   5.00

  • Jazda na mokrej nawierzchni:

   5.00

  • Jazda na śniegu:

   nie dotyczy

  • Dodatkowe informacje

  • Przejechany dystans:

   do 10.000 kilometrów

  • Styl jazdy:

   Umiarkowany

  • Okres użytkowania:

   Pierwszy sezon

  • Czy polceiłbyś tą oponę:

   tak

Opinia użytkownika

Jak na razie tzn. do zmiany opon na zimowe opony te są bardzo dobre !Nie mam żadnych zastrzeżeń ,oby tak dalej !
 • 5.00

  kizio 2016-06-30 10:25:44

  • Szczegółowe oceny

  • Komfort:

   5.00

  • Jazda na suchej nawierzchni:

   5.00

  • Jazda na mokrej nawierzchni:

   5.00

  • Jazda na śniegu:

   nie dotyczy

  • Dodatkowe informacje

  • Przejechany dystans:

   do 10.000 kilometrów

  • Styl jazdy:

   Umiarkowany

  • Okres użytkowania:

   Pierwszy sezon

  • Czy polceiłbyś tą oponę:

   tak

Opinia użytkownika

Vredestein SPORTRAC 5 to świetny wybór - zarówno opon jak i sklepu! Znajomy polecił mi te opony do SUV-a (mitsubishi outlander 4x4) - moje pierwsze opony tej firmy - postanowiłem je sprawdzić i cieszę się z zakupu. Opony wzmocnione (XL) o dobrych parametrach (prędkościowych, przy tym naprawdę ciche i ekonomiczne) i w dobrej cenie. Samochód "trzyma się" jezdni a dodatkowo zauważyłem znaczne oszczędności w zużyciu paliwa (w porównaniu z wcześniejszymi oponami o gorszym indeksie to ok. 0,7l/100km). Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Dostawa ekspresowa. Polecam!
 • 4.90

  Grzesiek 2016-06-28 19:29:43

  • Szczegółowe oceny

  • Komfort:

   5.00

  • Jazda na suchej nawierzchni:

   5.00

  • Jazda na mokrej nawierzchni:

   4.75

  • Jazda na śniegu:

   nie dotyczy

  • Dodatkowe informacje

  • Przejechany dystans:

   do 10.000 kilometrów

  • Styl jazdy:

   Umiarkowany

  • Okres użytkowania:

   Pierwszy sezon

  • Czy polceiłbyś tą oponę:

   tak

Opinia użytkownika

Opony VREDESTEIN SPORTRAC 5 bardzo dobrze radza sobie na suchej jak i mokrej nawierzchni ,pewnie trzymaja sie na zakretach. Polecam te opony, jestem zadowolony z zakupu.
 • 5.10

  Andrzej 2016-06-14 12:17:34

  • Szczegółowe oceny

  • Komfort:

   5.00

  • Jazda na suchej nawierzchni:

   5.25

  • Jazda na mokrej nawierzchni:

   5.00

  • Jazda na śniegu:

   nie dotyczy

  • Dodatkowe informacje

  • Przejechany dystans:

   do 10.000 kilometrów

  • Styl jazdy:

   Sportowy

  • Okres użytkowania:

   Pierwszy sezon

  • Czy polceiłbyś tą oponę:

   tak

Opinia użytkownika

Bardzo dobre opony, Auto na nich nie jedzie lecz płynie. Na zakrętach trzyma się jak przyklejone. Do tego wszystkiego wewnątrz auta cichutko przy każdej prędkości. Bardzo dobre opony na każde warunki. Atrakcyjny wygląd. Zwracając uwagę na jakość i cenę są warte polecenia.
 • 5.80

  Arti 2016-06-09 09:24:03

  • Szczegółowe oceny

  • Komfort:

   5.50

  • Jazda na suchej nawierzchni:

   6.00

  • Jazda na mokrej nawierzchni:

   5.75

  • Jazda na śniegu:

   nie dotyczy

  • Dodatkowe informacje

  • Przejechany dystans:

   do 10.000 kilometrów

  • Styl jazdy:

   Umiarkowany

  • Okres użytkowania:

   Pierwszy sezon

  • Czy polceiłbyś tą oponę:

   tak

Opinia użytkownika

Genialne! Za rozsądną cenę super kapcie dla Outlandera :) Bez porównania w stosunku do poprzednich Bridgestone, samochód prowadzi się jak po sznurku, nie zrywa przyczepności przy ruszaniu jak w poprzednich nawet na suchej nawierzchni. W zakręty wchodzić można śmiało, trzymanie perfekcyjne. Hamowanie idealne na suchej jak i na mokrej nawierzchni przy jeździe optymalnej w granicach rozsądku ale przy zdecydowanym stylu jazdy ;)
 • 5.70

  poltor 2016-06-08 07:27:46

  • Szczegółowe oceny

  • Komfort:

   5.50

  • Jazda na suchej nawierzchni:

   5.50

  • Jazda na mokrej nawierzchni:

   6.00

  • Jazda na śniegu:

   nie dotyczy

  • Dodatkowe informacje

  • Przejechany dystans:

   do 10.000 kilometrów

  • Styl jazdy:

   Sportowy

  • Okres użytkowania:

   Pierwszy sezon

  • Czy polceiłbyś tą oponę:

   tak

Opinia użytkownika

Opony rewelacyjne chyba najlepsze jaki do tej pory używałem.Ciche ,bardzo dobra przyczepność na mokrym asfalcie świetnie trzymają na zakrętach, na razie przejechałem siedem tysięcy kilometrów więc zużycia opon jeszcze nie mogę określić ale po tym co widać jest OK.
 • 5.20

  Mariusz Dymarz 2016-05-27 10:29:05

  • Szczegółowe oceny

  • Komfort:

   5.00

  • Jazda na suchej nawierzchni:

   5.50

  • Jazda na mokrej nawierzchni:

   5.00

  • Jazda na śniegu:

   nie dotyczy

  • Dodatkowe informacje

  • Przejechany dystans:

   do 10.000 kilometrów

  • Styl jazdy:

   Sportowy

  • Okres użytkowania:

   Pierwszy sezon

  • Czy polceiłbyś tą oponę:

   tak

Opinia użytkownika

Vredesteiny obstawiłem, w sklepieopon je kupiłem, wyklikałem je w niedzielę, już we wtorek moje fele, Odzyskały dawne życie, jeździ się nań znakomicie, Czy to asfalt, czy szuterek, zasuwamy bez usterek, I na deszczu i na wodzie, spokój, komfort w samochodzie, Bez poślizgów, bez piszczenia, hamujemy w mgnieniu oka, Bo z Waszymi oponami każda droga jest szeroka!
 • 6.00

  Jerzy Gałczyński 2016-05-13 20:02:31

  • Szczegółowe oceny

  • Komfort:

   6.00

  • Jazda na suchej nawierzchni:

   6.00

  • Jazda na mokrej nawierzchni:

   6.00

  • Jazda na śniegu:

   nie dotyczy

  • Dodatkowe informacje

  • Przejechany dystans:

   do 10.000 kilometrów

  • Styl jazdy:

   Umiarkowany

  • Okres użytkowania:

   Pierwszy sezon

  • Czy polceiłbyś tą oponę:

   tak

Opinia użytkownika

Witam. Wciągu miesiąca przejechałem na tych oponach 2tyś. km. Były to różne warunki jazdy. Opony te są rewelacyjne!!!!!!! Są bezpieczne na mokrej nawierzchni i trzymają się jak przyklejone do drogi. Na suchej nawierzchni są ciche i toczą się bezszelestnie. Droga hamowania wyraźnie się skróciła w porównaniu do moich poprzednich markowych opon. Polecam te opony!!!
 • 5.40

  Konrad Nolberski 2016-05-08 10:03:14

  • Szczegółowe oceny

  • Komfort:

   5.00

  • Jazda na suchej nawierzchni:

   5.75

  • Jazda na mokrej nawierzchni:

   5.25

  • Jazda na śniegu:

   nie dotyczy

  • Dodatkowe informacje

  • Przejechany dystans:

   do 10.000 kilometrów

  • Styl jazdy:

   Umiarkowany

  • Okres użytkowania:

   Pierwszy sezon

  • Czy polceiłbyś tą oponę:

   tak

Opinia użytkownika

Vredestein SPORTRAC 5 jest to opona, której szukasz. Jak wiadomo, opona jest jedynym łącznikiem naszego auta z nawierzchnia. To od opony wymagamy żeby skutecznie odprowadzała wodę i żeby przyczepnością nie ustępowała klejom błyskawicznym. Chcemy, aby w chwilach stresujących, przy nagłym hamowaniu, opona spisała się na medal i zatrzymała nasze auto w mgnieniu oka. Wymagamy również, że przy szybszym pokonywaniu ostrych zakrętów, opona wykona swoja prace i przyklei nasze auto do drogi niczym bolid F1. Pragniemy także bezstresowej jazdy nawet w największą ulewę lub przejeżdżając przez ogromne kałuże. Ważne jest również dla nas, żeby opona toczyła się bezszelestnie i nie miała wpływu na spalanie. Człowiek lubi się przywiązywać, dlatego chcemy też, żeby opona utrzymywała wszystkie swoje właściwości przez jak największą ilość przejechanych kilometrów. Jak wiadomo każdy lubi piękno, może i to schodzi na drugi plan, jednak chcemy także żeby nasze ogumienie ładnie się prezentowało. Te wszystkie wymagania spełni tylko jedna opona -VREDESTEIN SPORTRAC 5- Miałem wiele kompletów opon. Jedne klasy ekonomicznej, kolejne już klasy premium. nigdy jednak nie byłem tak zadowolony z opon jak własnie z "Holendrów". Z czystym sumieniem mogę te opony polecić każdemu. Szerokości!
 • 4.70

  mbjbielecki 2016-04-26 20:33:51

  • Szczegółowe oceny

  • Komfort:

   4.50

  • Jazda na suchej nawierzchni:

   4.75

  • Jazda na mokrej nawierzchni:

   4.75

  • Jazda na śniegu:

   nie dotyczy

  • Dodatkowe informacje

  • Przejechany dystans:

   do 10.000 kilometrów

  • Styl jazdy:

   Umiarkowany

  • Okres użytkowania:

   Pierwszy sezon

  • Czy polceiłbyś tą oponę:

   tak

Opinia użytkownika

Dopiero po zakupie i zamontowaniu tych opon przekonałem się jak wiele znaczy dobre obuwie do samochodu. Samochód prowadzi się pewnie i miękko, co w porównaniu do jazdy na dotychczasowych, starych i już w znacznym stopniu zużytych oponach było jak wyjście z piwnicy do słonecznego salonu. Ustały drgania kierownicy przy większych prędkościach, zmniejszył się hałas i zwiększył komfort podróży. Po zmianie opon poczułem, że samochód odmłodniał, a jazda znowu stała się przyjemnością.
Wybierz ilość produktów i następnie oblicz ratę:
252.13 ilość
 • Opis
 • Gwarancja

  Firma Vredestein zapewnia dobrą jakość i sprawne działanie Produktów wyprodukowanych przez Producenta, przy używaniu ich zgodnie z przeznaczeniem.

   

  Gwarancją objęte są wyłącznie wady Produktu wynikłe podczas jego eksploatacji z przyczyn tkwiących uprzednio w Produkcie, obejmujące wady konstrukcyjne, materiałowe i wykonawcze.

   

  Vredestein udziela gwarancji na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez okres gwarancyjny wynoszący 3 (trzy) lata, liczony od daty zakupu Produktu lub do momentu osiągnięcia całkowitego zużycia Produktu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

   

  Gwarancja nie obejmuje wad Produktu wynikających z:
  - nieprawidłowego transportu, przechowywania niezgodnie ze standardami branży oponiarskiej i użytkowania Produktu, podczas których narażony jest on w szczególności na odkształcenia wynikające z nadmiernych nacisków, uderzeń, oddziaływania substancji chemicznych i wysokich temperatur,
  - eksploatacji produktu niezgodnie z niego przeznaczeniem i/lub parametrami technicznymi.
  - nieprawidłowego montażu lub demontażu Produktu, w tym montażu na obręcz o niewłaściwym rozmiarze lub typie, lub zastosowania podczas montażu dętki, ochraniacza lub zaworu o nieprawidłowym typie lub wymiarze innym, niż zalecane przez Producenta,
  - eksploatacji nadmiernie obciążonego pojazdu, powodującego przekroczenie dopuszczalnej nośności Produktu określonej przez Producenta i/lub dopuszczalnych nacisków na osi, wyszczególnionych na tabliczce znamionowej pojazdu i dozwolonych przez obowiązujące przepisy,
  - niewłaściwego użytkowania i stylu jazdy, w tym w szczególności jazdy z nadmierną prędkością, gwałtownego hamowania lub przyspieszania,
  - niewłaściwego stanu technicznego pojazdu, w szczególności nieprawidłowej geometrii zawieszenia, niewyważenia kół, uszkodzonych lub zużytych amortyzatorów, poduszek, tulei metalowo – gumowych, sprężyn, resorów i innych elementów zawieszenia, a także nieprawidłowo działających systemów hamulcowych oraz antypoślizgowych,
  - nadmiernego zużycia wynikającego z eksploatacji Produktu w ekstremalnych warunkach drogowych i pogodowych,
  - eksploatacji Produktu z nieprawidłowym ciśnieniem wewnętrznym w stosunku do zaleceń producenta pojazdu i/lub Producenta,
  - wszystkich uszkodzeń mechanicznych, w tym także spowodowanych oddziaływaniem substancji chemicznych,
  - użycia w zawodowych sportowych lub innych wydarzeniach mających cechy współzawodnictwa sportowego,
  - zdarzeń naturalnych lub spowodowanych innymi okolicznościami, pozostałymi poza kontrola producenta pojazdu i Producenta, w tym w szczególności takich jak: wypadek drogowy, pożar, powódź, itp.

   

  Gwarancja nie obejmuje Produktów:
  - naprawianych, bez względu na sposób naprawy i podmiot, który naprawy dokonał,
  - bieżnikowanych, bez względu na technologię, jakość wykonania oraz podmiot odpowiedzialny za ten proces,
  - z nieczytelnym, usuniętym lub uszkodzonym numerem DOT,
  - całkowicie zużytych.

   

  Zgłoszenia reklamacji należy dokonać w punkcie zakupu ogumienia.

   

  Gwarant oświadcza, iż reklamacja powinna być rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia reklamowanego Produktu do miejsca jego zakupu.

   

  W przypadku uznania reklamacji na wadę Produktu zgłoszoną w okresie obowiązywania gwarancji Nabywca ma prawo:
  - do bezpłatnej wymiany Produktu na nowy, wolny od wad, jeżeli wada Produktu ujawni się w okresie pierwszych 12 miesięcy użytkowania Produktu.
  - do obniżenia kosztu zakupu Produktu, jeżeli wada Produktu ujawni się w okresie po upływie pierwszych 12 miesięcy użytkowania Produktu. Koszt zakupu Produktu zostanie pomniejszony o kwotę odpowiadającą Procentowemu Stopniowi Zużycia Produktu. Przez koszt zakupu Produktu rozumie się aktualną na dzień obniżenia kosztu zakupu Produktu, cenę detaliczna Produktu.

   

  Gwarancja, której udziela Gwarant nie obejmuje odpowiedzialności za szkody na majątku lub osobie, których doznał lub za które jest odpowiedzialny Uprawniony z gwarancji, a będące skutkiem wad Produktu stwierdzonych w okresie obowiązywania gwarancji.

   

  Udzielenie przez Gwaranta gwarancji nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Nabywcy wynikających z Ustawy z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

 • Zadaj pytanie
 • Oceny i opinie
 • Raty Santander
kleber micheline yokohama dunlop hankook firestone unirolay toyo pirelli vredestein
facebook
OK, zamykam

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »