Cele i misje

Naszym celem jest chęć zachowania jak najwyższej jakości obsługi klienta w naszych serwisach poprzez szeroką ofertę towarów i usług, ale również poprzez przepływ informacji pomiędzy nami a klientem na drodze elektronicznej. Możliwość zakupu opon w naszym sklepie internetowym, rezerwacja stanowisk wymiany opon i myjni to już sprawdzone pomysły. Wprowadzenie e-książki serwisowej i e-doradcy serwisu mechanicznego to kwestia najbliższa, a w zamierzeniach chcemy być najbardziej internetową firmą branży motoryzacyjnej.

Konkurencja z dnia na dzień rośnie, ale i my pniemy się w górę. Renoma firmy, pozytywne postrzeganie w oczach tysięcy klientów i marka, jaką udało nam się wyrobić, zachęcają nas do dalszej pracy nad poprawą naszego wizerunku. Z każdym dniem chcemy się rozwijać, zdobywając jeszcze większe zaufanie naszych klientów i pozyskując wciąż nowych.

Sprawdź swój depozyt

kleber micheline yokohama dunlop hankook firestone unirolay toyo pirelli vredestein
facebook
W związku z wprowadzeniem S.Z.E. serwis CH Bonarka jest nieczynny . Usługę wymiany opon można wykonać w serwisie przy ul Legnickiej 5. Zapraszamy
OK, zamykam

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »