www.oponyserwis.pl Usługi Oleje i filtry

Wymiana oleju i filtrów w Krakowie

Właściwie dobrane oraz wymieniane na czas oleje i filtry są konieczne, aby utrzymać podzespoły samochodu w dobrej formie przez jak najdłuższy czas. Specjaliści z serwisu Nowakowski & Szymański pomogą w doborze odpowiednich podzespołów tak, aby wymiana oleju i filtrów w Krakowie, w jednym z naszych serwisów odbyła się zgodnie z wytycznymi producenta. I nie dotyczy to wyłącznie silnika.

Wymiana oleju w Krakowie – nie tylko silnik się liczy

Wymiana oleju konieczna jest nie tylko w silniku. Również skrzynia biegów, w szczególności automatyczna, wymaga regularnych serwisów olejowych. W tym przypadku najlepszą decyzją będzie dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów. Pełna oferta wymiany olejów i filtrów w serwisach Nowakowski & Szymański obejmuje następujące usługi:

Ile trwa wymiana oleju i filtrów?

Czas wykonania usługi nie jest szczególnie długi. Proces wymiany oleju oraz niezbędnych filtrów powinien zakończyć się w ciągu 30 minut. Umawiając się na wymianę oleju w serwisach Nowakowski & Szymański w Krakowie, można być pewnym profesjonalizmu oraz sprawnie wykonanej usługi.

Sprawdź swój depozyt

facebook
Uprzejmie informujemy, że od 1.07 do 31.08 serwis przy Ul Legnickiej 5 będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 18, a w soboty nieczynne