www.oponyserwis.pl Usługi Felgi Naprawa i spawanie felg

Naprawa i spawanie felg Kraków

Uszkodzona felga nie zawsze wiąże się z koniecznością zakupu nowej. Pomniejsze pęknięcia można usunąć dzięki spawaniu. W serwisach Nowakowski & Szymański w Krakowie można oddać obręcze do naprawy. Uszkodzenia zostaną usunięte, jeżeli kwalifikują się do naprawy. Żywotność felgi zostanie przedłużona przy zastosowaniu spoiny o wysokiej jakości i czystości. Dzięki temu będzie mogła służyć jeszcze przez jakiś czas, zanim konieczna będzie wymiana obręczy na nowe.

Naprawa felg aluminiowych w Krakowie

Dzięki metodzie dostosowanej do obróbki aluminium, spawanie alufelg pozwala zapewnić szczelność i wytrzymałość łączenia. Przed przyjęciem obręczy konieczne jest skontrolowanie, czy uszkodzenia kwalifikują się do naprawy. Podczas spawania felg należy przywrócić należytą uwagę, aby na powierzchni spoiny nie powstały pory. Ich pojawienie się znacząco osłabia spaw, co może w niedalekiej przyszłości doprowadzić do uszkodzenia łączenia. Zostawiając felgi do naprawy w naszym serwisie w Krakowie, można być pewnym wysokiej jakości wykonania usługi.

Jakich felg nie wolno spawać?

Aby felga kwalifikowała się do zespawania, pęknięcia na jej powierzchni nie mogą być zbyt głębokie. Istotne jest również miejsce, w którym powstało uszkodzenie. Nie należy naprawiać felg, w których pęknięcia powstały na ramionach lub szprychach. Do spawania nie nadają się także felgi, których oś została skrzywiona w zbyt dużym stopniu. Odchylenie osi nie może być większe niż 1 mm. Naprawa felg w Krakowie, pozostawionych w serwisie Nowakowski & Szymański, zawsze odbywa się zgodnie z powyższymi wymogami.

Sprawdź swój depozyt

facebook