Serwis klimatyzacji samochodowej Kraków

Układ klimatyzacji wymaga odpowiedniej dbałości. Zależy od tego nie tylko efektywność chłodzenia, ale również jakość powietrza. Nieprzyjemny zapach z nawiewu w samochodzie, podobnie jak zbyt wysoka temperatura, jest uciążliwy i znacznie obniża komfort jazdy. Przegląd i naprawa klimatyzacji samochodowej w Krakowie, w serwisie Nowakowski & Szymański, pomoże w utrzymaniu oraz odzyskaniu pełni sprawności układu klimatyzacji w pojeździe.

Naprawa klimatyzacji samochodowej w Krakowie

Konserwacja i naprawa klimatyzacji obejmuje czynności związane przede wszystkim z czyszczeniem układu, ale również wymianą uszkodzonych elementów. Serwis Nowakowski & Szymański oferuje pełen zakres usług, które pozwolą zachować klimatyzację w idealnym stanie. Naprawa klimatyzacji samochodowej w Krakowie, w jednej z naszych placówek obejmuje:

Nasi specjaliści zweryfikują, co dokładnie jest powodem awarii, a następnie wykonają naprawę i serwis z użyciem profesjonalnych narzędzi oraz dedykowanych podzespołów.

Po czym poznać, że klimatyzacja wymaga wizyty w serwisie?

Poza brakiem lub minimalnym chłodzeniem uszkodzona klimatyzacja może przejawiać również inne objawy. Ich częstym powodem są zanieczyszczenia zalegające w układzie. Niedrożny układ może być powodem przerywanego działania klimatyzacji. Grzyby i drobnoustroje są natomiast źródłem nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z nawiewu.

Oprócz tego uwagę powinna zwrócić zbyt głośna praca układu klimatyzacyjnego. Może być ona zapowiedzią poważniejszej i kosztownej awarii, przed którą ochroni jedynie szybka reakcja i wizyta w serwisie.

Sprawdź swój depozyt

facebook
OK, zamykam

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »