www.oponyserwis.pl Usługi Układ zapłonowy i elektryczny

Naprawa układu zapłonowego Kraków

Sprawny układ zapłonowy jest podstawą prawidłowego funkcjonowania silnika benzynowego. Problemy z zapłonem mogą doprowadzić do całkowitego unieruchomienia pojazdu. Skuteczna naprawa układu zapłonowego i elektrycznego w Krakowie możliwa jest w jednym z serwisów Nowakowski & Szymański. Nasi specjaliści zajmą się diagnostyką układu zapłonowego oraz elektrycznego i dokonają naprawy w sposób profesjonalny tak, aby skutecznie usunąć awarię.

Diagnostyka i naprawa układu zapłonowego w Krakowie

Układ zapłonowy może dotknąć wiele przypadłości. Aby precyzyjnie określić, który jego element uległ awarii, należy przeprowadzić diagnostykę. Nasi specjaliści sprawdzą, co dokładnie wymaga naprawy, a następnie usuną awarię. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak:

Jak działa układ zapłonowy?

Układ zapłonowy w samochodzie współpracuje z układem elektrycznym. Jak działa układ zapłonowy? Włącznik zapłonu, czyli potocznie stacyjka uruchamia pobór prądu. Cewka zapłonowa, pobierając prąd z akumulatora, przekształca energię elektryczną w impuls napięcia potrzebny świecom do wytworzenia iskry. Za przekazanie impulsu z cewki do świec odpowiada aparat zapłonowy. Specjaliści z serwisów Nowakowski & Szymański rozwiązują również problemy, wynikające z awarii układu elektrycznego.

Sprawdź swój depozyt

facebook
OK, zamykam

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »