www.oponyserwis.pl Usługi Układ napędowy

Naprawa układu napędowego Kraków

Układ napędowy tworzą podzespoły, które przenoszą energię mechaniczną, generowaną przez silnik, na koła pojazdu. Sprawność wszystkich elementów układu przeniesienia napędu jest gwarantem pewnej i bezproblemowej jazdy. Układ napędowy jest jednym z trwalszych układów pojazdu, jednak zużycie bądź uszkodzenie jego podzespołów wyklucza pojazd z dalszego użytkowania. Specjaliści z serwisów Nowakowski & Szymański przeprowadzą profesjonalną wymianę wyeksploatowanych części, aby przywrócić pełną sprawność układu napędowego.

Diagnostyka układu napędowego w Krakowie

To niezwykle istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa i pewności jazdy, aby każda część układu przeniesienia napędu była w pełni sprawna. Diagnostyka układu napędowego w naszym serwisie pozwoli wskazać, które elementy układu napędowego wymagają wymiany. Dzięki temu możemy w pełni profesjonalnie przeprowadzić usługi takie jak:

Wykonanie diagnostyki wskazane jest szczególnie w przypadku wystąpienia określonych objawów, widocznych podczas jazdy.

Jakie objawy wskazują na zużycie podzespołów układu napędowego?

Awarie układu napędowego nie są połączone wyłącznie ze sportowym stylem prowadzenia. Negatywny wpływ ma również jazda na zbyt niskich obrotach. O zużyciu podzespołów układu napędowego mogą świadczyć następujące objawy:

  • Problemy ze zmianą biegów
  • Szarpanie podczas ruszania i wolnej jazdy
  • Stukanie podczas gaszenia i zapalania silnika

To główne objawy, które mogą świadczyć o awarii układu napędowego. Oczywiście, aby mieć pewność, że wina leży po stronie napędu, należy najpierw przeprowadzić diagnostykę. Zarówno diagnostyka, jak i naprawy układu napędowego w serwisach Nowakowski & Szymański w Krakowie są przeprowadzane w pełni profesjonalny sposób. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a naprawa układu napędowego przez naszych specjalistów pozwoli skutecznie usunąć awarię.

Sprawdź swój depozyt

facebook
OK, zamykam

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »