www.oponyserwis.pl Usługi Silniki i osprzęt

Naprawa i remont silnika Kraków

Silnik jest uznawany za serce samochodu. To w nim zachodzą procesy wprawiające pojazd w ruch. Jego awaria ogranicza lub wręcz uniemożliwia korzystanie z auta. Silnik i jego osprzęt to zespół wielu elementów. Każdy z nich może ulec awarii, której usunięcie umożliwi remont silnika. Niektóre podzespoły są jednak na tyle istotne, że naprawa silnika będzie w tym wypadku niemożliwa. Jedynym rozwiązaniem jest wówczas wymiana silnika.

Naprawa silników w Krakowie

Serwisy Nowakowski & Szymański to skuteczna naprawa silników w Krakowie. Oferujemy kompleksowy wachlarz usług usuwających awarie, które sygnalizuje zapalona kontrolka silnika. Nasze warsztaty umożliwiają również wymianę wszystkich podzespołów eksploatacyjnych jednostki oraz prace serwisowe, które pozwolą zapobiec konieczności generalnego remontu czy wymiany silnika. Nasze usługi obejmują takie czynności jak:

Co najczęściej wymaga naprawy w silniku?

Wśród elementów eksploatacyjnych silnika i osprzętu można wymienić zużywający się rozrząd. Zarówno opierający się na pasku, jak i łańcuchu, będzie prędzej czy później wymagać wymiany.

Jednym z newralgicznych elementów silnika jest również głowica – jej uszczelka w niektórych silnikach pęka dosyć często. Pęknięta uszczelka pod głowicą wiąże się z koniecznością przeprowadzenia remontu.

Oprócz tego wiele innych elementów, jak np. poduszka silnika, może ulec zużyciu. Nie warto zaniedbywać żadnej awarii, gdyż szybka naprawa może uchronić przed koniecznością generalnego remontu lub wymiany silnika na nowy.

Wymiana silnika w Krakowie

Samochody, których jednostka definitywnie odmówiła posłuszeństwa i jej remont nie jest opłacalny, również uzyskają pomoc w serwisach Nowakowski & Szymański. Nasi specjaliści przeprowadzą profesjonalną wymianę silnika, tak aby pojazd mógł wrócić na drogę i w pełni sprawnie i bezpiecznie pokonywać kolejne kilometry.

Sprawdź swój depozyt

facebook
OK, zamykam

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »