Mycie silnika Kraków

Czysty silnik nie tylko lepiej się prezentuje. W przypadku nieszczelności któregoś z elementów łatwiej jest zlokalizować i określić źródło wycieków. Czyszczenie komory silnika w serwisach Nowakowski & Szymański w Krakowie jest wskazane nie tylko przy diagnozowaniu awarii. Warto czasem wyczyścić silnik dla zachowania estetyki. Dzięki temu można uniknąć wybrudzenia się np. podczas dolewania płynu do spryskiwaczy.

Gdzie umyć silnik w Krakowie?

Jeżeli zadajesz sobie pytanie: gdzie umyć silnik, to serwis Nowakowski & Szymański w Krakowie będzie odpowiednim wyborem. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów wiemy, jak osiągnąć zamierzony efekt. Mycie silnika nie polega na spryskiwaniu go myjką ciśnieniową jak w przypadku karoserii. Należy zwrócić uwagę na podatne na uszkodzenie wodą podzespoły.

Profesjonalne mycie silnika – dlaczego warto zlecić to specjalistom?

Mycie silnika musi być dobrze przemyślane. Nie każdy środek chemiczny nadaje się do wszystkich elementów jednostki. Dodatkowo trzeba uważać na układ elektryczny. Jest to szczególnie ważne w przypadku silników benzynowych, które do prawidłowej pracy wymagają iskry. Wiele innych podzespołów jak alternator, komputer sterujący, czy układ dolotowy również wymaga zabezpieczenia. Mycie silnika to skomplikowany proces, który wymaga postępowania według ściśle określonych zasad. Nie warto ryzykować myciem go na własną rękę.

Aby mycie silnika mogło zostać przeprowadzone od początku do końca, konieczne może być użycie podnośnika. Zanieczyszczenia w dolnej części jednostki są często dużo większe niż na górze. Profesjonalne mycie silnika w pozwoli na dokładne wyczyszczenie jednostki z każdej strony. W przypadku mycia na potrzeby zdiagnozowania miejsca awarii zapewni to dużo dokładniejszy obraz stanu jednostki.

Mycie silnika w serwisie w Krakowie

Profesjonalne mycie silnika w Krakowie w serwisach Nowakowski & Szymański pozwoli uniknąć ryzyka uszkodzenia. Nasi pracownicy przeprowadzają czyszczenie komory silnika z najwyższą dbałością. Dzięki temu mycie komory silnika przyniesie rezultat zgodny z oczekiwaniami.

Sprawdź swój depozyt

facebook