www.oponyserwis.pl Usługi Opony Przechowalnia opon

Przechowalnia opon Kraków

Przechowalnia opon

 

Wielu z Państwa po wykonanej usłudze montażu opon w naszych serwisach zadaje pytania:

  • jak przygotowywać opony od przechowywania?

  • jak i gdzie prawidłowo je przechowywać?

Nasza usługa to nie tylko większa wygoda w użytkowaniu samochodu. Właściwe przechowywanie ogumienia jest gwarancją ponownej, bezproblemowej eksploatacji.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, przedstawiamy ofertę sezonowego przechowania opon.

 


Jak przygotowujemy opony do przechowania?

 

Opony wraz z felgami w pierwszej kolejności zostają umyte z zanieczyszczeń (smoły, kleju, wtrąceń metalicznych) co pozwala ocenić stan ogumienia oraz wychwycić ewentualne uszkodzenia felgi lub opony.

 Po pozytywnej ocenie są znakowane zgodnie z ostatnią pozycją na osiach w samochodzie. Ułatwi to późniejszą prawidłową rotacje podczas ponownego montażuJak i gdzie prawidłowo przechowywać opony?

 

  Dzięki wieloletniej współpracy z rozmaitymi producentami opon doskonale wiemy jak je przechowywać. Wiedza oraz doświadczenie nabyte w minionych sezonach pozwalają nam na spełnianie rygorystycznych norm

  Powierzone nam ogumienie składujemy w ściśle określonych warunkach. Na naszym magazynie panuje stała, umiarkowana temperatura, odpowiednia wilgotność powietrza, a opony są odseparowane od źródeł ciepła (np. grzejników, pieców). Nie są także narażone na promieniowanie UV.

 Sam sposób ułożenia opon również ma ogromne znaczenie. Nieprawidłowe składowanie może spowodować nieodwracalne odkształcenia, które mogą zdyskwalifikować opony do dalszej bezpiecznej eksploatacji

 

 

 

Prawidłowe przechowanie + właściwy montaż = długa i bezpieczna eksploatacja !

 

  Sezonowa zmiana opon związana jest z koniecznością przechowywania co najmniej 4 sztuk dla każdego posiadanego samochodu. Nie każdy z nas ma dostęp do garażu lub piwnicy. Opony zabierają dużo miejsca, a zapewnienie im optymalnych warunków może okazać się dodatkowym problemem.Oferta naszej firmy jest rozwiązaniem Państwa problemów. Jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą dostępną kompleksową obsługę przez cały rok.

 Jesteś zainteresowany? Nie czekaj i pozwól zadbać o twoje koła profesjonalistom !

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź swój depozyt

facebook