Renowacja felg Kraków

W naszych serwisach możesz zostawić swoje felgi do renowacji. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz zastosowaniu odpowiednich środków możemy przywrócić im dawny blask. Zarówno stalowe, jak i aluminiowe felgi niszczeją podczas eksploatacji. Nawet jeżeli są traktowane z najwyższą dbałością, to ich powierzchnia z czasem ulegnie zniszczeniu. Renowacja felg w Krakowie w serwisach Nowakowski & Szymański sprawi, że obręcze odzyskają atrakcyjny wygląd.

Odnawianie felg aluminiowych oraz stalowych – kiedy warto je wykonać

Zadbana felga jest ozdobą każdego samochodu. W trakcie użytkowania obręcze mają kontakt z czynnikami, których nie da się usunąć podczas zwykłego mycia. Osad z klocków hamulcowych, smoła asfaltowa i klej po ciężarkach zostawiają ślady wymagające użycia specjalistycznych preparatów. Zastosowanie odpowiednich środków i techniki czyszczenia pozwala usunąć wszystkie zabrudzenia. Dzięki temu można uniknąć dużych wydatków na nowe felgi.

Nawet najbardziej dbała eksploatacja nie uchroni powierzchni felgi przed zniszczeniem. Omijanie dziur i krawężników pozwoli uniknąć uszkodzeń mechanicznych, ale powierzchnia obręczy zniszczy się z czasem. Jeżeli felgi nie uległy uszkodzeniu, można niskim kosztem przywrócić im nieskazitelny wygląd. Dlatego warto wykonywać regularną renowację, która pozwoli użytkować jeden komplet obręczy przez długi czas.

Renowacja felg aluminiowych oraz stalowych w Krakowie

Renowacja felg w naszych serwisach w Krakowie to usługa dla użytkowników felg każdego rodzaju. Dysponujemy wiedzą oraz zapleczem pozwalającym odnowić zarówno obręcze stalowe, jak i alufelgi. Podczas pracy nad renowacją felg stosujemy skoncentrowany, antykorozyjny preparat, który nie tylko wyczyści ich powierzchnię, ale również zabezpieczy ją na długi czas. Dzięki temu nawet silnie zabrudzone obszary mogą zostać oczyszczone, a odnowione obręcze znów będą ozdobą samochodu przez wiele kilometrów.

Sprawdź swój depozyt

facebook
Uprzejmie informujemy, że od 1.07 do 31.08 serwis przy Ul Legnickiej 5 będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 18, a w soboty nieczynne