www.oponyserwis.pl Usługi Felgi Regeneracja felg

Regeneracja felg Kraków

W serwisie Nowakowski & Szymański w Krakowie można oddać felgi do regeneracji. Usługa obejmująca piaskowanie oraz malowanie obręczy w Krakowie pozwoli odnowić ich zniszczoną powierzchnię. W trakcie codziennej jazdy nie trudno zarysować felgi. Może się to przytrafić np. podczas parkowania przy krawężniku, czy przy wjechaniu w ubytek jezdni. Regeneracja felg jest sposobem, aby przedłużyć okres użytkowania zniszczonych felg. Piaskowanie i malowanie obręczy pozwoli również zmienić ich kolor. Dzięki temu można odświeżyć wygląd samochodu bez konieczności wydawania dużej kwoty na nowy komplet.

Piaskowanie felg w Krakowie – pierwszy etap regeneracji obręczy

Piaskowanie pozwala usunąć stary lakier i ogniska korozji z powierzchni obręczy. Felgi pozostawione do regeneracji w naszym serwisie w Krakowie są poddawane metodzie usuwania lakieru dostosowanej do ich rodzaju. Dzięki temu zarówno stalowe, jak i aluminiowe obręcze zostaną oczyszczone dokładnie i bez ryzyka uszkodzenia. Lakierowanie felg stalowych oraz alufelg jest możliwe, dopiero gdy ich powierzchnia zostanie oczyszczona, odtłuszczona i wygładzona. Dzięki temu nowy lakier dokładnie pokryje felgę i zabezpieczy obręcz na długi czas.

Malowanie felg aluminiowych w Krakowie

Wykorzystanie nowoczesnych technik malowania felg pozwala na dokładne pokrycie powierzchni obręczy lakierem. Dzięki temu odnowienie lub zmiana koloru felg aluminiowych przynosi bardzo dobre efekty. Dodatkowe warstwy lakieru bezbarwnego, aplikowane na nałożony kolor, zabezpieczają felgę przed uszkodzeniem. Dzięki temu jej powierzchnia stanie się bardziej odporna na uszkodzenia oraz mniej podatna na rdzewienie. W rezultacie zregenerowane alufelgi będą mogły przez długi czas zachwycać swoim wyglądem.

Regeneracja felg stalowych – dla lepszej ochrony przed korozją

Również zniszczone felgi stalowe zyskają dzięki piaskowaniu i malowaniu. Wskutek uszkodzeń lakieru ich powierzchnia staje się bardzo podatna na korozję. Ogniska rdzy mogą rozprzestrzenić się na inne elementy samochodu jak np. tarcze hamulcowe. Dzięki regeneracji nie tylko przedłuża się okres użytkowania kompletu obręczy. Malowanie i lakierowanie felg stalowych pozwala również zabezpieczyć przed rdzą podzespoły pracujące w ich otoczeniu.

Sprawdź swój depozyt

facebook