www.oponyserwis.pl Usługi Inne Usuwanie wgnieceń

Usuwanie wgnieceń Kraków

Gradobicie, szkoda parkingowa, a nawet spadający kasztan – wiele różnych czynników może być powodem wgnieceń na karoserii samochodu. Dzięki metodzie PDR – Paintless Dent Repair, ich usunięcie może być szybkie i nieinwazyjne. Wyciąganie wgniotek metodą PDR pozwala zachować oryginalną powłokę lakierniczą, dzięki czemu samochód nie traci na wartości, jak w przypadku ponownego lakierowania nadwozia.

Wyciąganie wgniotek w Krakowie

Niewielkie wgniecenia, przy których powłoka lakiernicza nie uległa uszkodzeniu, mogą być usunięte szybko – bez potrzeby demontażu elementów poszycia. Usługa usuwania wgnieceń w Krakowie, w serwisie Point S Nowakowski & Szymański, jest w pełni bezpieczna i nie pozostawia żadnych śladów na karoserii.

Usuwanie wgnieceń po gradobiciu w Krakowie

Usuwanie wgnieceń po gradobiciu w serwisie Nowakowski & Szymański w Krakowie jest przeprowadzane z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi, przeznaczonych specjalnie do prostowania karoserii metodą PDR. Nasz profesjonalnie przeszkolony personel jest w stanie w ciągu kilku godzin doprowadzić karoserię do stanu sprzed gradobicia.

Jeżeli uderzenia gradu nie uszkodziły powłoki lakierniczej, a jedynie spowodowały wgniecenia karoserii, samochód zachowa fabryczny lakier. Nadwozie samochodu powróci do swojej formy bez konieczności szpachlowania.

Zalety usuwania wgnieceń metodą PDR

Wybierając serwis Nowakowski & Szymański masz pewność, że usuwaniem wgnieceń zajmują się zawodowcy. Dzięki temu możemy zaoferować usługę wraz ze wszystkimi korzyściami płynącymi z metody PDR:

  • Szybki czas naprawy karoserii, bez potrzeby pozostawienia samochodu na wiele dni u blacharza i lakiernika
  • Brak konieczności demontażu elementów, które zachowują swoją fabryczną jakość spasowania
  • Zachowanie oryginalnego lakieru, dzięki czemu wartość samochodu nie obniży się
  • Niższy koszt naprawy niż przy tradycyjnych metodach

    Usuwanie wgniecen krakow

Sprawdź swój depozyt

facebook