Docenili nas

Point S Polska zdobywcą tytułu DOBRA MARKA 2011


 

    

Sieć serwisów Point S Polska została nagrodzona Certyfikatem DOBRA MARKA 2011 w kategorii serwisów samochodowych.
Sieć Point S  Polska zrzesza 112 serwisów opon w Polsce oraz ponad 2 000 w Europie, w której reprezentowana jest aż w 21 krajach.  Podstawą działania serwisów jest profesjonalizm i jakość świadczonych usług. Serwisy Point S posiadają w swojej ofercie opony, felgi i akumulatory czołowych producentów.
Program „DOBRA MARKA 2011 – Jakość, Zaufanie, Renoma” to propozycja dla najlepszych, najbardziej dynamicznych i najlepiej rozpoznawanych marek na polskim rynku. Nagroda przyznawana jest przez redakcję „Dziennika Gazety Prawnej” na łamach „Forum Biznesu”.
Organizatorzy przeprowadzili badania, które ustaliły wartość i rozpoznawalność marki w swoim segmencie. Przeanalizowano również zaufanie konsumentów oraz siłę marki, czyli jej  oddziaływanie na podejmowane decyzje konsumenckie. Patronem badań programu „Dobra marka 2011” był Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Sprawdź swój depozyt

kleber micheline yokohama dunlop hankook firestone unirolay toyo pirelli vredestein
facebook
W związku z wprowadzeniem S.Z.E. serwis CH Bonarka jest nieczynny . Usługę wymiany opon można wykonać w serwisie przy ul Legnickiej 5. Zapraszamy
OK, zamykam

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »