Park maszyn

Celem naszego serwisu jest świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów oraz zapewnić wygodne oraz bezpieczne wykonanie usługi przez naszych wykwalifikowanych pracowników konieczne jest zaopatrzenie serwisu w profesjonalne urządzenia wulkanizacyjne wiodących marek tj. HOFMANN, HUNTER, HAWEKA, SICAM.

Wyważarka Hoffman Optima - Panel Obsługi Wyważarka Hoffman Optima - widok ogólny Wyważarka kół hoffman optimaW pełni automatyczna wyważarka kół HOFMANN Geodyna Optima jest nowoczesnym urządzeniem skonstruowanym na bezdotykowej technologii laserowej, przeznaczonym do obsługi kół o średnicy obręczy 8" - 30" oraz wadze kół do 70 kg.

0 jest najnowocześniejszym urządzeniem, które oprócz tradycyjnej funkcji wyważania statycznego i dynamicznego koła wyposażone jest w rolkę do przeprowadzania testu drogowego.
HUNTER GSP 9720 jako jedyny system umożliwia zdiagnozowanie wszystkich tych problemów oraz ich eliminację.

Umożliwia takie pomiary jak:

  • pomiar sztywności opony (RFT),
  • pomiar siły bocznej koła - LFM (rolka o nacisku 6350 N),
  • pomiar bicia obręczy,

 

           Komputerowy system pomiaru wibracji koła HUNTER GSP9720 montażownica hofmann z przystawka "run flat"


Stosowane przez nas montażownice wyposażone są w odpowiednie przystawki umożliwiające obsługę opon typu Run Flat oraz zabezpieczenia uniemożliwiające jakiekolwiek uszkodzenia obsługiwanych obręczy stalowych oraz aluminiowych.

Posiadamy również profesjonalne urządzenie do prostowania obręczy stosowanych w samochodach osobowych oraz typu SUV.

Poprzez szeroki wachlarz naszych urządzeń jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu serwisowemu , a przede wszystkim pomóc naszym klientom , czego potwierdzeniem jest wzrastająca liczba nowych klientów docierających do nas nawet z miejscowości oddalonych 15km od naszego miasta.
Nieprzerwanie od roku 2010 firma Michelin odznacza nasz serwis „Certyfikatem jakości Michelin” , a osiągnięty wynik w przeprowadzonym audycie przez niezależne organizacje lokuje nas w czołówce serwisów w Polsce.

Sprawdź swój depozyt

facebook
Uwaga. Zmiana godzin otwarcia. Serwis przy ulicy Legnickiej będzie czynny od 01.07 do 31.08 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-18. Sobota od 8-14.
OK, zamykam

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »